Hakkımızda
Hakkımızda

jeton-sistemleri-hakkimizda

 

1990’lı yıllarda oyun makinaları imalatı ile başlayan firmamız, 2000’li yılların ortasında para veya jeton ile çalışan otomatlara yoğunlaşmıştır.Sektör içerisinde firmamız, Türkiye’nin en büyük yazılımcıları ile birlikte, hazır yazılım şablonları kullanmak yerine kendi yazılımları kullanmaktadır.Bu nedenle ileride oluşacak yazılım hatalarından kaynaklı sorunların çözülmesi çok kolay olacaktır.Günümüzde ve ilerleyen yıllarda, AR-GE departmanı sistemleri geliştirmek için yoğun emek harcayıp sistemlerimizin kullanım alanlarını geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Firmamız için ilk ve tek önem verdiğimiz konu ise müşteri memnuniyetidir.Bizler müşterilerimizin her daim ürünlerimizden memnun olmasını isteriz.Bu sebeple satış sonrası desteğimizin mükemmeliyetini ürünlerimizi kullandıktan sonra görebilirsiniz.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

 

Ürünlerimizin satış sonrasında müşteri kaynaklı bir problem olmasında dahi, bizlere bildirmeleri halinde teknik servisini ücretsiz gerçekleştirmekteyiz.Bunun yanı sıra, ürünlerimiz hakkındaki teknik desteği 7/24 canlı telefon desteği vermekteyiz.

 

ÜRÜN FİYATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

Siz değerli müşterilerimizin fiyat teklifi istemesi halinde, en geç 120 dakika içinde resmi fiyat teklifini bize bildireceğiniz elektronik posta ( E-Mail ) adresinize gönderilmektedir.

 

ÖDEME, ÜRÜN SİPARİŞİ VE KARGO SÜRECİ

 

Ürün siparişinizi verdikten hemen sonra ürünün size ulaşma süreci aşşağıdaki gibidir ;

 

ÜRÜN ÖDEMESİ ;

 

Sipariş verdiğiniz ürünün ücreti size yollayacağımız mail adresindeki resmi firma hesabına geçer.Bunun akabinde siparişiniz muhasebe departmanı tarafınca imalathaneye siparişinizin imalatına başlanır.

 

TEST SÜRECİ

 

Ürün imalat süreci tamamlandıktan sonra 3 gün ( 72 Saat ) boyunca test süreci başlar.

 

KARGO SÜRECİ

 

3 Günlük test aşamasından geçen ürün, hemen sonrasında kargoya hazırlanır ve müşterimizin istediği kargo firmasına gönderi teslim edilir.Kargo firmalarının belirlediği mesafeler doğrultusunda kargo 1 veya 2 gün içerisinde size teslim edilir.

 

Bu nedenlerle ürünün size teslim süresi 7 iş günüdür.