1 TL İle Çalışan – Bozuk Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi Otomatı - Jetonlu Otomatlar
buyutec

Resmi Büyütmek İçin Tıkla

ürün fiyatıÜrün Fiyatı : İletişime Geçin
ürün indirimiİndirim: Adetli alımlarda % 6 indirim uygulanır
detayÜrün Detayları: 1 TL İle Çalışan – Bozuk Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi Otomatı
sipariş ver

kargo şartları

 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 8 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Jeton sistemleri ürülerinden biri olan jeton/para ile çalışan JSmatik çamaşırhaneler, öğrenci yurtları, öğrenci evi, misafirhaneler, pansiyonlar ve otellerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.   Kullanılabilecek ürünleri şöyle sıralayabiliriz; çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü, elektrikli süpürge gibi aklınıza gelebilecek her türlü elektrikli ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. JSmatik isimli ürünümüzü kullanmnız halinde kullanacağınız makinanın başında bir personelinizin olmasına gerek kalmamaktadır.JSmatik’i dilediğiniz madeni para ile veya  jeton ile çalıştırabilirsiniz.

 

JSmatik’in Avantajları ve Özellikleri :

 1. JSmatik’i dilediğiniz bir marka çamaşır makineleri ile birlikte kullanılabilir.Bunun için herhangi bir makina almanız yeterlidir.
 2. JSmatik “tak ve çalıştır” sistemle çalıştığından ve boyutlarının küçülüğünden dolayı istediğiniz yere kolaylıkla makina ile birlikte götürülebilir.
 3. Ürünümüzün tanıtımda da belirttiğimiz gibi JSmatik’i değişik boyutlu ve şekilli jeton ile veya herhangi bir madeni para ile çalıştırılabilir, atılan para veya jetonun ne kadar süre için olacağını menü tuşları yardımı ile dilediğiniz zaman ayarlayabilir yada değiştirilebilir.
 4. JSmatik’e bağlı olan makinayı kullanacak müşteri jetonu/parayı attığı an makinanın başlangıçta kaybolacak süre için ek süre verebilirsiniz.Bu süreyi siz belirleyecesiniz.
 5. Her ne sebeple olursa olsun, elektriklerin kesilmesi halinde elektrik tekrar aktif olduğunda JSmatik’te kalan zaman kaldığı yerden devam eder.

Kullanım Alanları :

 

 1. Spa Merkezleri
 2. Hastaneler
 3. Yurtlar
 4. Öğretmenevleri
 5. Polisevleri
 6. Misafirhaneler
 7. Saunalar
 8. Kamplar
 9. Tatil köyleri
 10. Spor Salonları

 

JSmatik’in İçindekiler ;

 

 1. Laminasyon Baskılı Metal Kabin
 2. Timer ( Zaman ) Devresi
 3. Para Okuyucu Kanal

 

 

Resimleri Büyütmek İçin Tıklayın

 

 

Diğer Ürünler : , , , ,

Önceki Ürünümüz -> Sonraki Ürünümüz -> __________________________________________________________________

ok


YORUMLARINIZ VEYA ÜRÜN SİPARİŞİ HAKKINDA SORULARINIZI BURADAN YAZABİLİRSİNİZ


İsim (Gerekli)

E-Mail (Gerekli)

Telefon numaranız (Gerekli)

YORUMUNUZ/SİPARİŞ HAKKINDAKİ MESAJINIZ