1 TL ile Çalışan Playstation - Jetonlu Otomatlar
buyutec

Resmi Büyütmek İçin Tıkla

1 TL ile Çalışan Playstation 1 TL ile Çalışan Playstation 1 TL ile Çalışan Playstation 1 TL ile Çalışan Playstation
ürün fiyatıÜrün Fiyatı : İletişime Geçin
ürün indirimiİndirim: %5
detayÜrün Detayları: 1 TL ile Çalışan Playstation
sipariş ver

kargo şartları

 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 8 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

1 TL ile Çalışan Playstation

 

1 tl ile çalışan playstation , 1 tl ile çalışan playstation 3 , 1 tl ile çalışan playstation 4 , 1 tl ile çalışan ps ,para ile çalışan playstation , para ile çalışan playstation3 , para ile çalışan ps 

 

İnternet kafeler, oyun salonları, kafeler için tasarlanan para ile çalışan playstation oyun konsolunun özellikleri ve parçaları genel olarak ikiye ayrılır. Bu sistemler birbirleri ile koordineli olarak çalışırlar.

Para ile çalışan playstationun üç temel parçası vardır. Birincisi madeni para tanıma sistemi, ikincisi, elektronik zaman kontrol ünitesi ve bu sistemleri içinde saklayan kabin. Kabinler isteğe göre değişik renklerde üretilebilir. Kabinlerin tamamı üretimin her aşamasında kalite kontrolden geçirilerek üretilirler. Kabinlerin üretiminde son sistem CNC tezgâhlar kullanılmıştır. Kabin delik kesim işlemleri, kavela bağlantıları CNC tezgâhlarda özenle dikkatle işlenerek yapılmıştır. Kabin imalatında 18 mm. mdf kullanılmıştır. Sınıfının en kalitelisidir.

Para ile çalışan playstationun teknik özellikleri;

 1. Kabinin üzerinde bulunan 4 haneli ekran vasıtasıyla menü ayarları yapılabilmektedir. Ayrıca kullanıcı atmış olduğu jeton veya para karşılığı aldığı süreden ne kadar kaldığını görebilir.
 2. 1 kredi karşılığı süreyi 1 dakika ile 99 dakika aralığında ayarlayabilme. (İlk kurulumda servis tarafından isteğe göre ayarlanır)
 3. Elektrik kesintilerinden etkilenmez. Elektrik kesilip geri geldiğinde süre kaldığı yerden devam eder.
 4. Kullanıcının makineye attığı kredinin verdiği zamanı, bir önceki sürenin üzerine ekleyerek toplam zamanı gösterir.
 5. Makineye para / jeton atıldığında cihaz süreyi başlatır. Ve dört haneli ekranda atılan kredi karşılığı alınan süre gösterilir. Kredinin atılması ile playstationun kolları çalışmaya başlar. Süre bittiğinde kollar çalışmaz olur. Hiçbir şekilde içine yeni kredi atmadan çalışmaya başlamaz.
 6. Cihazın kurulumu esnasında veya daha sonra servis tarafından yapılan deneme amaçlı kullanımların süreleri, silinebilir.
 7. Makine üzerinde bulunan toplam kredi, kontör, para sayacı (numaratör) sıfırlanamaz, silinemez, geri alınamaz ve makinenin operatörünün sayacı görmesi engellenemez.
 8. Kabin üzerinde bulunan butondan, kullanıcı playstationa reset atabilir. Süre bitiminden sonra operatörün belirlediği süre sonunda cihaz kendisine otomatik reset atar.

 

Para ila çalışan playstationun bir diğer özelliği ise para / jeton tanıma özelliğidir. Bu özellik sayesinde;

 

 1. Hazneye atılan para / jetonu tanır. Tanımsız parayı / jetonu iade haznesine düşürerek iade eder.
 2. Cihaz kapalı olduğunda, cihaza atılan paraları / jetonları iade haznesine düşürerek iade eder.

 

 

Diğer Ürünler : , , , , , ,

Önceki Ürünümüz -> Sonraki Ürünümüz -> __________________________________________________________________

ok


YORUMLARINIZ VEYA ÜRÜN SİPARİŞİ HAKKINDA SORULARINIZI BURADAN YAZABİLİRSİNİZ


İsim (Gerekli)

E-Mail (Gerekli)

Telefon numaranız (Gerekli)

YORUMUNUZ/SİPARİŞ HAKKINDAKİ MESAJINIZ