Box ( Boks ) Oyun Makinası - Jetonlu Otomatlar
buyutec

Resmi Büyütmek İçin Tıkla

ürün fiyatıÜrün Fiyatı : İletişime Geçin
ürün indirimiİndirim: %5
detayÜrün Detayları: Box ( Boks ) Oyun Makinası
sipariş ver

kargo şartları

  • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 8 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

boks oyun makinası fiyatları , boks oyun makineleri , boks oyun makinesi , box oyun makinaları , box oyun makinası , box oyun makinası fiyatları , box oyun makineleri 

AŞAĞIDA BAHSİ GEÇEN ÇOĞU ÖZELLİK SADECE FİRMAMIZIN ÜRETİMİNİ YAPTIĞI ÜRÜNLERDE MEVCUTTUR.

 

 

Box Oyun Makinaları :

 

 

 

  • Tamamen kendi imalatımız olup, satış sonrası her şekilde teknik destek ve yedek parça tedarik sağlıyoruz. Box oyun makinalarımız 2 yıl garantilidir.

 

  • Garanti Belgesi ve kullanım kılavuzu ürün ile birlikte gönderilmektedir.

 

 

  • Box makinasının içinde bulunan yazılımda yaklaşık 200’ü aşkın şarkı-müzik çalma özelliği bulunmaktadır ve bu özellik sadece satışını sunduğumuz makinalarda mevcuttur.

 

 

  • Makina üzerinde kayan yazı bulunmaktadır.Bu kayan yazıda oyun komutlarını hem yazılı hemde sesli müşteriye bildirmektedir. Aynı zamanda arıza durumunda kayan yazıda arızanın nerde olduğunu yazılı olarak göstermektedir.

 

 

  • Box makinasının içinde bulunan yazılımda vuruş gücünü hassas ölçme özelliği vardır. Aynı zamanda zorluk derecelerini sayısal olarak kademe kademe müşteri istediği gibi ayarlıyabilir. (Diğer makinalarda ki gibi kolay-orta-zor olarak kısıtlı değildir.)

 

 

  • Bonus kredi verme özlelliği vardır bunu müşteri istediği gibi ayarlıyabilir ve 1,2,3,…10 vb. gibi kredi verdirebilir.

 

 

  • Ses kısma artırma yada rekor sıfırlamayı arkadan dışarıdan tek butonla ayarlayıp sıfırlayablir. (pratikte çok önemli ve kullanışlı bir özelliktir.)

 

 

  • Box makinalarımızda 2 adet para kanalı mevcuttur.2.inci para kanalı yedek olsun diye konulmamıştır. Müşterimiz para kanallarının birini 1 TL 2 vuruş diğerini 50 kuruş 1 vuruş olarak olarak çalıştırabilir, (çok önemli praktikte çok ihtiyaç duyulan bir özelliktir.

 

 

 

ÜRÜN FİYATI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

 
 

Resimleri Büyütmek İçin Tıklayın

 

 

Diğer Ürünler : , , , , , ,

Önceki Ürünümüz -> Sonraki Ürünümüz -> __________________________________________________________________

ok


YORUMLARINIZ VEYA ÜRÜN SİPARİŞİ HAKKINDA SORULARINIZI BURADAN YAZABİLİRSİNİZ


İsim (Gerekli)

E-Mail (Gerekli)

Telefon numaranız (Gerekli)

YORUMUNUZ/SİPARİŞ HAKKINDAKİ MESAJINIZ