Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
trende

Bozuk Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi

144 görüntülenme

bozuk parayla calisan camasir makinesi, bozuk para ile çalışan çamaşır yıkama makinesi, 1 lira ile çalışan çamaşır makinesi, bozuk para ile çalışan çamaşır makineleri

 

Öğrenci yurtları, misafirhaneler, öğretmen evleri, hastaneler, kamplar, saunalar ve tatil köylerinde kullandığınız, markası ne olursa olsun mevcut çamaşır makinelerinize uyarlanabilen sistemlerimizi satışa sunuyoruz.

 

 

SİSTEMİMİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİ ; 

 

  1. Sistemlerimiz metal jeton veya madeni para ile çalıştırılabilir.
  2. 1 dakika ile 10 saat arası ayarlanabilir süre seçeneği mevcuttur.
  3. Süre ayarlamalarını sipariş sonrası sizler için biz ayarlıyoruz.Sonrasında süre ayarını değiştirmek istediğinizde, menü tuşları yardımı ile sizler değiştirebilirsiniz.
  4. Atılacak madeni para veya metal jeton adetinin ayarlamalarını sizin istediğiniz doğrultuda biz yapıyoruz.Adet değişimini sonrasında değiştirmek istediğinizde siz müşterilerimiz yine menü tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.
  5. Sistemde bulunan sayaç modülü sayesinde atılan metal jeton veya madeni para miktarını görmeniz mümkün.Bu sayacı kimse silemez veya sıfırlayamaz.

 

ÜRÜN OLUŞTURAN PARÇALAR

 

  1. ÖZEL ÜRETİM METAL KABİN
  2. ZAMANLAYICI DEVRE
  3. PARA/JETON OKUYUCU
  4. PRİZ

 

 

SİPARİŞ SÜRECİ 

 

 

Siparişiniz 2 gün imalat aşamasından geçer.Sonrasında 2 gün test süreci olarak belirlenmiş olup, 1 gün içinde adresinize dilediğiniz kargo firması ile teslim edilir.

 

 

ÜRÜN RESİMLERİNİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.