Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
trende

Çift Para Mekanizmalı Çamaşır Makinesi Otomatı

93 görüntülenme

iki para kanallı çamaşır makinesi otomatı, çamaşır makinesi otomatı, çift para girişli çamaşır makinası otomatı, çif jeton kanallı çamaşır makinesi otomatı, iki para mekanizmalı çamaşır makinası devresi

 

Öğrenci yurtları, misafirhaneler, öğretmen evleri, hastaneler, kamplar, saunalar ve tatil köylerinde kullandığınız, markası ne olursa olsun mevcut çamaşır makinelerinize uyarlanabilen sistemlerimizi satışa sunuyoruz.

 

 

SİSTEMİMİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİ ;

 

 

Sistemlerimiz metal jeton veya madeni para ile çalıştırılabilir.
1 dakika ile 10 saat arası ayarlanabilir süre seçeneği mevcuttur.
Süre ayarlamalarını sipariş sonrası sizler için biz ayarlıyoruz.Sonrasında süre ayarını değiştirmek istediğinizde, menü tuşları yardımı ile sizler değiştirebilirsiniz.
Atılacak madeni para veya metal jeton adetinin ayarlamalarını sizin istediğiniz doğrultuda biz yapıyoruz.Adet değişimini sonrasında değiştirmek istediğinizde siz müşterilerimiz yine menü tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.
Sistemde bulunan sayaç modülü sayesinde atılan metal jeton veya madeni para miktarını görmeniz mümkün.Bu sayacı kimse silemez veya sıfırlayamaz.

 

 

ÜRÜN OLUŞTURAN PARÇALAR

 

 

ÖZEL ÜRETİM AHŞAP KABİN
ZAMANLAYICI DEVRE
PARA/JETON OKUYUCU
PRİZ

 

 

SİPARİŞ SÜRECİ

 

 

Siparişiniz 2 gün imalat aşamasından geçer.Sonrasında 2 gün test süreci olarak belirlenmiş olup, 1 gün içinde adresinize dilediğiniz kargo firması ile teslim edilir.

 

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.