Jetonlu Bilgisayar - Jetonlu Otomatlar
buyutec

Resmi Büyütmek İçin Tıkla

ürün fiyatıÜrün Fiyatı : İletişime Geçin
ürün indirimiİndirim: Adetli alımlarda % 6 indirim uygulanır
detayÜrün Detayları: Bozuk para ile çalışan bilgisayar
sipariş ver

kargo şartları

  • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 8 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

jetonlu bilgisayar ve pc, jeton ile çalışan bilgisayar, jetonlu bilgisayar masası, jetonlu bilgisayar fiyatları, jetonla çalışan bilgisayar, para ile çalışan pc, para ile çalışan bilgisayarlar, bozuk para ile çalışan bilgisayar

 

İnternet cafeler Türkiye’de ilk olarak 1990’lı yılların ortasında populerleşmiştir.O yıllardan günümüze internet cafe işletmek belli yazılımlar sayesinde çok basit bir hal aldı.Bir çok yazılım firması cafe yönetim sistemleri hazırlayarak cafe sahiplerine kolaylık sağlamıştır.Biz Jeton Sistemleri olarak bu yazılımlardan ve lisans ücretlerinden sizleri kurtarıyoruz.

 

İnternet cafeler için hazırlanmış sistemlerimizden biri olan JS CafeMatik ile, ne bir yazılım lisans ücreti ne de bu yazılımları satın almak için ücret ödemeyeceksiniz.

 

Sistemimiz gayet basit bir şekilde kurulur ve sizlerin istediği doğrultuda ayarlar yapılır.JS CafeMatik’i satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey sistemimizi prize takmak ve çalıştırmak olacaktır.JS CafeMatik’in özellikleri aşşağıdaki gibidir  ;

 

JS CafeMatik 1 TL, 50 Krs, 25 Krs veya jeton ile çalıştırılabilir.Bu para veya jeton miktarına istediğiniz zamana ayarlanabiliyor.Gerekli ilk ayarlamaları sizler için biz yapıyoruz.İlerleyen zamanlarda sistemimizde bulunan menü tuşları ile jeton veya para adedini yükseltebilir zamanı düşürebilir veya yükseltebilirsiniz.Örnek vermek gerekirse ; ilk ayarlamada 1 TL 5 dakika yapıldığını varsayalım.Ancak siz bunu daha sonra 3 TL 12 ( 1 dakika – 999 dakika arası ayarlayabilirsiniz. ) dakika yapacaksınız.Menü tuşları ile menüden bu ayarı gerçekleştirebilirsiniz.Yine sistem menümüzde bulunan bir diğer özellik ise JS CafeMatik’in içinde kalan süreyi 2 tuşla silebiliyorsunuz.Elektrik kesintisi olduğu takdirde JS CafeMatik süreyi saniyesine kadar saklar ve elektrik tekrar geldiğinde süre kaldığı yerden devam eder.

 

PARA VEYA JETONLA ÇALIŞABİLEN İNTERNET CAFE MASALARINA BÜYÜK PARALAR VERMEYİN !

 

Bizler JetonSistemleri.Com olarak sizler para veya jeton ile çalışan internet cafe masalarına büyük paralar vermeyin diye JS CafeMatik’i ürettik.Sizlerin elinde olan mevcut bilgisayarlara sistemimizi bağlamanız yeterli.Sistemimiz 3 şekilde çalışmaktadır.

 

  1. Süre bitiminde mouse ve klavyenin kontrolünü kapatır ( Görüntü devam eder )
  2. Süre bitiminde monitörü kapatır. ( Kasa çalışmaya devam eder. )
  3. Süre bitiminde bilgisayarı kapatır ( Elektriği direk kesmez.Windows 7 ve windows XP’lerde “Başlat-Bilgisayarı Kapat” , windows 8’de “Güç – Bilgisayarı Kapat” şeklinde kapatır. )

 

Yukarıdaki seçeneklerden bir tanesini seçmelisiniz ve siparişinizi ona göre vermelisiniz.

 

JS CfeMatik’i Oluşturan Parçalar ; 

 

  • Özel üretim ahşap masa
  • Para okuyucu mekanizma ( jeton kanalı )
  • Zamanlayıcı devre

 

 

ÜRÜN RESİMLERİNİ BÜYÜTMEK İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ…

 

Diğer Ürünler : , , , , , , ,

Önceki Ürünümüz -> Sonraki Ürünümüz -> __________________________________________________________________

ok


YORUMLARINIZ VEYA ÜRÜN SİPARİŞİ HAKKINDA SORULARINIZI BURADAN YAZABİLİRSİNİZ


İsim (Gerekli)

E-Mail (Gerekli)

Telefon numaranız (Gerekli)

YORUMUNUZ/SİPARİŞ HAKKINDAKİ MESAJINIZ