Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
trende

Bilgisayar Otomatları

Bozuk parayla ( 1 TL ), veya metal jeton ile çalışan bilgisayar otomatlarının satışı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Mevcut bilgisayarlarınızı para ile veya jeton ile çalıştırma olanağı sunan otomatlarımız kaliteli ve herhangi bir server'a bağlı değildir.
Jetonlu bilgisayar - İnternet Cafe sistemleri jetonla çalışmasını sağlayan otomatlar üretiyoruz.
BOZUK PARA İLE ÇALIŞAN BİLGİSAYAR SİSTEMİ, 1 TL İLE ÇALIŞAN BİLGİSAYAR, BOZUK PARA İLE ÇALIŞAN PC, BOZUK PARA İLE ÇALIŞAN...
1 TL ile çalışan bilgisayar - Otomatımız para kanalı ve zaman devremiz sayesinde bilgisayarınızı 1 TL ile çalışan bilgisayar haline...
İnternet cafeler, tır parkları, cafeler, dinlenme tesislerindeki bilgisayararı jetonlu bilgisayara çeviren otomat uygun fiyatları ile Jetonsistemleri.com'da!
Bugüne kadar kullandırdığınız bilgisayarlar, köpük makinaları, çamaşır makineleri, oto yıkama makinalarınız artık 1 TL`ye çalışan makinalar haline gelecek.
JETONLU BİLGİSAYAR, PARA İLE ÇALIŞAN BİLGİSAYAR, PARALI BİLGİSAYAR, PARA İLE ÇALIŞAN PC, JETONLU PC, PARA İLE ÇALIŞAN İNTERNET CAFE OTOMATI...
Jetonlu PC - Devremiz jeton kanalı ve zaman devremiz sayesinde bilgisayarınızı jeton ile çalışan bilgisayar haline getirmektedir.
Jetonlu Bilgisayar Sistemleri - Bilgisayar masalarınızı çeşitli jetonlarla çalıştırabileceğiniz otomatları en uygun fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz.