Size bir telefon kadar yakınız
0212 596 96 19
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

s-s-s

 

ÜRÜN FİYATLARI HAKKINDA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM ?

 

Ürün fiyatlarını info@jetonsistemleri.com adresine mail atarak, sitemizdeki iletişim kısmında yer alan telefon numaralarımızı arayarak veya yine sitemizde bulunan “canlı yardım” kısmından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

ÜRÜN BANA NE KADAR SÜREDE ULAŞIR ?

 

3 Günlük test aşamasından geçen ürün, hemen sonrasında kargoya hazırlanır ve müşterimizin istediği kargo firmasına gönderi teslim edilir.Kargo firmalarının belirlediği mesafeler doğrultusunda kargo 1 veya 2 gün içerisinde size teslim edilir.

 

Bu nedenlerle ürünün size teslim süresi 7 iş günüdür.

 

SATIŞ SONRASINDA ALABİLECEĞİM DESTEK NE KADAR SÜRE GEÇERLİDİR ?

 

Satıştan hemen sonra teknik desteğin 2 yıllık resmi süreci var, ancak firmamız bu konuda siz müşterilerimizin memnuniyetinin önemini göz önünde bulundurarak bu desteği herhangi bir süreç ile sınırlandırmamaktadır.

 

 

GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR ?

 

Ürünlerimizin garanti süresi resmi olarak 2 yıldır.

 

ÜRÜN İLE İLGİLİ RESMİ FİYAT TEKLİFİ ALABİLİR MİYİZ?

 

Siz değerli müşterilerimizin fiyat teklifi istemesi halinde, en geç 120 dakika içinde resmi fiyat teklifini bize bildireceğiniz elektronik posta ( E-Mail ) adresinize gönderilmektedir.

 

 

OTOMATINIZI HANGİ ÜRÜNLERDE KULLANABİLİRİM ?

 

Ürünlerimizi Playstation 2-3-4, Bilgisayar, internet cafe bilgisayarları, çamaşır makineleri, ütü, oto süpürgeleri, saç kurutma makinesi ve yüzlerce elektrikli ürünlerde kullanabilirsiniz.

 

TEKNİK DESTEK İÇİN HANGİ SAATLERDE ARAMALIYIM ?

 

Teknik destek almak için mesai saatleri ile kısıtlandırmıyoruz.Hafta içi hergün, hafta sonları, dini bayram tatilleri, resmi bayram tatilleride dahil olmak üzere 7/24 telefon desteği vermekteyiz.Sitemizde bulunan canlı yardım kısmı sadece mesai saatleri içinde açıktır.