Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

s-s-s

CEVAPLARINI ÖĞRENMEK İÇİN SORULARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ
ÜRÜN FİYATLARI HAKKINDA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM ?
Ürün fiyatlarını info@jetonsistemleri.com adresine mail atarak, sitemizdeki iletişim kısmında yer alan telefon numaralarımızı arayarak veya yine sitemizde bulunan canlı yardım kısmından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜN BANA NE KADAR SÜREDE ULAŞIR ?
3 Günlük test aşamasından geçen ürün, hemen sonrasında kargoya hazırlanır ve müşterimizin istediği kargo firmasına gönderi teslim edilir.Kargo firmalarının belirlediği mesafeler doğrultusunda kargo 1 veya 2 gün içerisinde size teslim edilir.Bu nedenlerle ürünün size teslim süresi 7 iş günüdür.
SATIŞ SONRASINDA ALABİLECEĞİM DESTEK NE KADAR SÜRE GEÇERLİDİR ?
Satıştan hemen sonra teknik desteğin 2 yıllık resmi süreci var, ancak firmamız bu konuda siz müşterilerimizin memnuniyetinin önemini göz önünde bulundurarak bu desteği herhangi bir süreç ile sınırlandırmamaktadır.
GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR ?
Ürünlerimizin garanti süresi resmi olarak 2 yıldır.
ÜRÜN İLE İLGİLİ RESMİ FİYAT TEKLİFİ ALABİLİR MİYİZ ?
Siz değerli müşterilerimizin fiyat teklifi istemesi halinde, en geç 120 dakika içinde resmi fiyat teklifini bize bildireceğiniz elektronik posta ( E-Mail ) adresinize gönderilmektedir.
OTOMATINIZI HANGİ ÜRÜNLERDE KULLANABİLİRİM ?
Ürünlerimizi Playstation 2-3-4, Bilgisayar, internet cafe bilgisayarları, çamaşır makineleri, ütü, oto süpürgeleri, saç kurutma makinesi ve yüzlerce elektrikli ürünlerde kullanabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK İÇİN HANGİ SAATLERDE ARAMALIYIM ?
Teknik destek almak için mesai saatleri ile kısıtlandırmıyoruz.Hafta içi hergün, hafta sonları, dini bayram tatilleri, resmi bayram tatilleride dahil olmak üzere her gün : 08.00-23.00 saatleri arasında telefon desteği vermekteyiz.