Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

1 TL ile Çalışan Playstation

1 TL ile çalışan playstation sistemi zaman devresi ile istediğiniz süre içerisinde kullanım imkanı sunar.Otomat en uygun fiyatları ile Jetonsistemleri.com’da..

Bu ürünümüz oyun salonları, kafeler, bilardo salonları ve internet cafeler gibi mekanlar için üretilmiştir. Temel kullanım amacı insanların yoğun olduğu mekanlarda hizmet vermektedir. Temel olarak 3 farklı parçanın birleştirilmesiyle oluşturulan 1 TL ile çalışan Playstation, iş yeri sahipleri için ciddi avantajları da beraberinde getirmektedir. Cihazımızın ilk bileşeni madeni para ve jetonları tanıyan sistemdir. Diğer ana parçamız ise elektronik olarak zaman ayarlayabilen kontrol ünitesidir. En son parça olarak ise bunların hepsinin içine konulduğu kabini gösterebiliriz. Kabinlerin renkleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çeşitlendirilebilmektedir. Kabinlerimizin üretimi son teknoloji sistemleri ile yapılmaktadır. Gelişmiş CNC makinalarında üretilen bu kabinlerin imalatında ise 18 mm MDF kullanılarak kaliteden taviz verilmemiştir.

Para ile çalışan playstationun teknik özellikleri

  • Kabinin üzerinde bulunan 4 haneli ekran vasıtasıyla menü ayarları yapılabilmektedir. Ayrıca kullanıcı atmış olduğu jeton veya para karşılığı aldığı süreden ne kadar kaldığını görebilir.
  • 1 kredi karşılığı süreyi 1 dakika ile 99 dakika aralığında ayarlayabilme. (İlk kurulumda servis tarafından isteğe göre ayarlanır)
  • Elektrik kesintilerinden etkilenmez. Elektrik kesilip geri geldiğinde süre kaldığı yerden devam eder.
  • Kullanıcının makineye attığı kredinin verdiği zamanı, bir önceki sürenin üzerine ekleyerek toplam zamanı gösterir.
  • Makineye para / jeton atıldığında cihaz süreyi başlatır. Ve dört haneli ekranda atılan kredi karşılığı alınan süre gösterilir. Kredinin atılması ile playstationun kolları çalışmaya başlar. Süre bittiğinde kollar çalışmaz olur. Hiçbir şekilde içine yeni kredi atmadan çalışmaya başlamaz.
  • Cihazın kurulumu esnasında veya daha sonra servis tarafından yapılan deneme amaçlı kullanımların süreleri, silinebilir.
  • Makine üzerinde bulunan toplam kredi, kontör, para sayacı (numaratör) sıfırlanamaz, silinemez, geri alınamaz ve makinenin operatörünün sayacı görmesi engellenemez.
  • Kabin üzerinde bulunan butondan, kullanıcı playstationa reset atabilir. Süre bitiminden sonra operatörün belirlediği süre sonunda cihaz kendisine otomatik reset atar.
  • Hazneye atılan para / jetonu tanır. Tanımsız parayı / jetonu iade haznesine düşürerek iade eder.
  • Cihaz kapalı olduğunda, cihaza atılan paraları / jetonları iade haznesine düşürerek iade eder.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

 

ÜRÜN GÖRSELLERİ

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.