1 TL’ye Çalışan Makinalar

Bugüne kadar kullandırdığınız bilgisayarlar, köpük makinaları, çamaşır makineleri, oto yıkama makinalarınız artık 1 TL`ye çalışan makinalar haline gelecek.

Aklınıza gelen hemen hemen tüm ürünler ile birlikte kullanılabilir. İnternet cafelerde bilgisayar sistemlerine bağlanabilir. Playstatin cafelerde Playstationların otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir. Oto yıkama ya da benzinliklerde bulunan köpük makinelerinde kullanılabilir. Dinlenme tesisleri, otogarlar, havalimanları ya da diğer toplu kullanım alanlarında bulunan telefon şarj ünitelerinde kullanılabilir. Öğrenci yurtları, polisevleri, oteller, pansiyonlar, spor salonları, misafirhaneler gibi toplu yaşam alanlarına koyabileceğiniz her türlü ütü, çamaşır makinesi, fön makinesi, su ısıtma cihazı gibi tüm elektronik aletler ile birlikte kullanılabilir. 1 tl’ye çalışan makinalar yine aynı şekilde, metro istasyonlarında bulunan, içecek ya da yiyecek tedarik eden otomatlarda da kullanılabilir. Kısacası tüm elektrikli ürünleriniz bu sistemle çalıştırılabilir.

[safir_mainheading title=”Ürünümüzün kullanım alanları aşşağıdaki gibidir ;” icon=”yildiz”]

[safir_list]

 1. Çamaşır makinesi ( üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, pansiyonlar, misafirhaneler, oteller vb. gibi ). para ile çalışan çamaşır makinesi
 2. Çamaşır kurutma makinesi
 3. Bilgisayar ( İnternet cafe )
 4. Playstation ( Playstation cafe )
 5. Oto Süpürgesi ( Oto yıkama ve Benzin istasyonları )
 6. Köpük Makinesi ( Oto yıkama ve Benzinlik )
 7. Su pompaları ( İçecek suyu veya kullanım suyu tesisleri )
 8. Telefon Şarj Cihazları ( Dinlenme tesisleri ve bir çok tesis )
 9. Ütü ( üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, pansiyonlar, misafirhaneler, oteller vb. gibi )
 10. Fön Makinesi ( polis evleri, özel yurtlar, üniversite yurtları, öğrenci evleri, pansiyonlar, misafirhaneler, oteller vb. gibi )
 11. Su ısıtma cihazı ( polis evleri, özel yurtlar, üniversite yurtları, öğrenci evleri, pansiyonlar, misafirhaneler, oteller vb. gibi )

[/safir_list]

Kısaca aklınıza gelen her türlü elektrikli ürünlerde kullanabilirsiniz.

Bizlere sitemizin iletişim kısmından telefon numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

[safir_mainheading title=”Ürün Hakkında Merak Edilenler” icon=”soru”]

[safir_faq question=”Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”İletişime Geçiniz”]

[safir_faq question=”Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”Sürat Kargo”]

[safir_faq question=”Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”2 Yıl Garantili”]

 

[safir_mainheading title=”ÜRÜN GÖRSELLERİ” icon=”foto”]