Baskılı Metal Jeton

5.048

Baskılı metal jeton ürünümüzü oyun makineleri veya otomatlar için satılık olarak en uygun fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz.

Eğlence merkezleriniz ya da oyun alanlarınız için, size özel tasarladığımız Baskılı Metal Jeton ürünlerimizi denemenizi tavsiye ederiz. Bu ürün sayesinde firmanıza ya da işlettiğiniz eğlence merkezine yeni bir soluk getireceğinizin garantisini verebiliriz. Klasik ve ilgi çekici olmayan jetonlar yerine, Baskılı Metal Jeton kullanarak, çok daha fazla ilgi çeken bir işletme haline gelmeniz mümkündür. 7.5 gram ağırlığında, 26.100 mm çapında ve 2.00 mm kalınlığında olan bu ürünümüz sayesinde rakiplerinizden sıyrılacaksınız. Ürünleri özel şekilde ve baskıda hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece bununla da kalmıyor, ürünlerinizin renklendirilmesini de biz yapıyoruz. İsterseniz içi metalik, kenarları ise daha farklı renklerde olan Baskılı Metal Jeton paralarımızdan satın alarak, işletmenizdeki elektronik cihazların daha da ilgi çekici hale gelmesini sağlayabilirsiniz

SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

İLETİŞİME GEÇİNİZ.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ TALEP FORMU

    DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN..