Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Boks ( Boxer ) Oyun Makinesi

Boks makinesi – 1 TL bozuk parayla veya jetonla çalışan, ikinci el ve sıfır seçenekleri, en uygun fiyatları ve 2 yıl garanti süresi ile Jetonsistemleri.com’da..

Firmamızın tamamı ile kendi ürettiği bir cihaz olan Boks ( Boxer ) Oyun Makinesi, 2 yıl boyunca garantilidir. Ürünü satın almanızdan sonra da her türlü teknik destek sağlayıp, yedek parça ihtiyaçlarınızı da yine firmamız bünyesinde karşılıyoruz. 200’den fazla şarkı kapasitesine sahip olan bu ürünü, diğer Boks ( Boxer ) Oyun Makinesi tiplerinden ayıran en önemli özellik diyebiliriz. Çünkü diğer makinalarda bu sayıda şarkı çalma özellikli olanı bulmanız çok zordur. Ses yüksekliğini de tek tuşla artırıp azaltabilirsiniz ya da tamamen sıfırlayabilirsiniz. Ürünün üzerinde aynı zamanda kayan yazı da mevcuttur. Bu yazı, müşterileri oyun esnasında yönlendiren özelliktedir. Komutları müşteriye aktarabilir. Diğer bir kullanım alanı ise arıza durumlarındadır. Cihaz arızalandığı zaman bu kayan yazı arızanın nerede olduğunu göstermektedir.

Boks Oyun Makinaları :

 • Tamamen kendi imalatımız olup, satış sonrası her şekilde teknik destek ve yedek parça tedarik sağlıyoruz. Box oyun makinalarımız 2 yıl garantilidir.
 • Garanti Belgesi ve kullanım kılavuzu ürün ile birlikte gönderilmektedir.
 • Box makinasının içinde bulunan yazılımda yaklaşık 200’ü aşkın şarkı-müzik çalma özelliği bulunmaktadır ve bu özellik sadece satışını sunduğumuz makinalarda mevcuttur.
 • Makina üzerinde kayan yazı bulunmaktadır.Bu kayan yazıda oyun komutlarını hem yazılı hemde sesli müşteriye bildirmektedir. Aynı zamanda arıza durumunda kayan yazıda arızanın nerde olduğunu yazılı olarak göstermektedir.
 • Box makinasının içinde bulunan yazılımda vuruş gücünü hassas ölçme özelliği vardır. Aynı zamanda zorluk derecelerini sayısal olarak kademe kademe müşteri istediği gibi ayarlıyabilir. (Diğer makinalarda ki gibi kolay-orta-zor olarak kısıtlı değildir.)
 • Bonus kredi verme özlelliği vardır bunu müşteri istediği gibi ayarlıyabilir ve 1,2,3,…10 vb. gibi kredi verdirebilir.
 • Ses kısma artırma yada rekor sıfırlamayı arkadan dışarıdan tek butonla ayarlayıp sıfırlayablir. (pratikte çok önemli ve kullanışlı bir özelliktir.)
 • Box makinalarımızda 2 adet para kanalı mevcuttur.2.inci para kanalı yedek olsun diye konulmamıştır. Müşterimiz para kanallarının birini 1 TL 2 vuruş diğerini 50 kuruş 1 vuruş olarak olarak çalıştırabilir, (çok önemli praktikte çok ihtiyaç duyulan bir özelliktir.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

 

ÜRÜN GÖRSELLERİ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. sami genc dedi ki:

  erzincan terminali için boks makinesi konusında görüşmek isterim. 05531128545

  1. Merhaba sami BEY ;

    

   İstanbul bölgesi hariç kiralama hizmetimiz mevcut değildir.

 2. Selda dedi ki:

  Fiyatını öğrenebilir miyim