Boks ( Boxer ) Makinesi

Özellikleri
  • Tamamen kendi imalatımız olup, satış sonrası her şekilde teknik destek ve yedek parça tedarik sağlıyoruz. Box oyun makinalarımız 2 yıl garantilidir.
  • Garanti Belgesi ve kullanım kılavuzu ürün ile birlikte gönderilmektedir.
  • Box makinasının içinde bulunan yazılımda yaklaşık 200’ü aşkın şarkı-müzik çalma özelliği bulunmaktadır ve bu özellik sadece satışını sunduğumuz makinalarda mevcuttur.
  • Makina üzerinde kayan yazı bulunmaktadır.Bu kayan yazıda oyun komutlarını hem yazılı hemde sesli müşteriye bildirmektedir. Aynı zamanda arıza durumunda kayan yazıda arızanın nerde olduğunu yazılı olarak göstermektedir.
  • Box makinasının içinde bulunan yazılımda vuruş gücünü hassas ölçme özelliği vardır. Aynı zamanda zorluk derecelerini sayısal olarak kademe kademe müşteri istediği gibi ayarlıyabilir. (Diğer makinalarda ki gibi kolay-orta-zor olarak kısıtlı değildir.)
  • Bonus kredi verme özlelliği vardır bunu müşteri istediği gibi ayarlıyabilir ve 1,2,3,…10 vb. gibi kredi verdirebilir.
  • Ses kısma artırma yada rekor sıfırlamayı arkadan dışarıdan tek butonla ayarlayıp sıfırlayablir. (pratikte çok önemli ve kullanışlı bir özelliktir.)
  • Box makinalarımızda 2 adet para kanalı mevcuttur.2.inci para kanalı yedek olsun diye konulmamıştır. Müşterimiz para kanallarının birini 1 TL 2 vuruş diğerini 50 kuruş 1 vuruş olarak olarak çalıştırabilir, (çok önemli praktikte çok ihtiyaç duyulan bir özelliktir.
Boks Makinesi


Firmamızın tamamı ile kendi ürettiği bir cihaz olan Boks ( Boxer ) Oyun Makinesi, 2 yıl boyunca garantilidir. Ürünü satın almanızdan sonra da her türlü teknik destek sağlayıp, yedek parça ihtiyaçlarınızı da yine firmamız bünyesinde karşılıyoruz. 200’den fazla şarkı kapasitesine sahip olan bu ürünü, diğer Boks ( Boxer ) Oyun Makinesi tiplerinden ayıran en önemli özellik diyebiliriz. Çünkü diğer makinalarda bu sayıda şarkı çalma özellikli olanı bulmanız çok zordur. Ses yüksekliğini de tek tuşla artırıp azaltabilirsiniz ya da tamamen sıfırlayabilirsiniz. Ürünün üzerinde aynı zamanda kayan yazı da mevcuttur. Bu yazı, müşterileri oyun esnasında yönlendiren özelliktedir. Komutları müşteriye aktarabilir. Diğer bir kullanım alanı ise arıza durumlarındadır. Cihaz arızalandığı zaman bu kayan yazı arızanın nerede olduğunu göstermektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

İletişime geçip katalog isteyiniz.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ FORMU