450 ₺
BOKS MAKİNESİ TOPU

Boks makinesi yedek parçalarından olan en kaliteli boks makinesi topu %100 kendi imalatımız olup orjinal deriden üretilmekte ve en uygun fiyatları ile firmamızdadır. Top tek parça halinde değil takım olarak satılmaktadır. Dikişli alanlar çok sağlıklı bir şekilde ve birinci sınıf işçilikle dikilmektedir. Dış topun içinde bulunan iç topumuz yine en kaliteli malzemeden üretilip en büyük darbelere karşı bile aşırı dayanıklılık göstermektedir. Boks makinesi topunun hem dış hem de iç kısmının bir arada olmasını sağlayan kauçuk malzemeden üretilmiş ve bu malzemenin devamını bir arada tutmaya yarayan metal malzeme vardır. Ürünün fiyatlarını sitemizin iletişim kısmına tıklayarak bizimle iletişime geçip öğrenebilirsiniz.

PARÇALARI
  • % 100 deri dış top
  • Birinci kalite malzemeden üretilmiş iç top
  • Metal çubuklu takoz
SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

Ürün fiyatı için iletişime geçiniz.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ FORMU