Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Bozuk Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi

Toplu yaşam alanlarının getirdiği en büyük sıkıntılardan biri de çamaşır problemidir. Hastane, öğrenci yurdu, misafirhaneler gibi toplu yaşam alanlarında kolayca çalıştırabileceğiniz Bozuk Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi sistemlerimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız. Kolayca çalıştırabileceğiniz sistemimiz bozuk para ya da isteğinize göre jeton ile çalışabilme özelliğine sahiptir. Sistemi isterseniz 1 dakika isterseniz de 10 saat arasında herhangi bir zaman ayarına göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Süre ayarlamalarını sizler için biz yapmaktayız. Daha sonra değiştirmek isterseniz de menüden basitçe değiştirebilirsiniz. Cihazın çalışması için gereken bozuk para ya da jeton ayarlamalarınızı da biz yapmaktayız. Yine aynı şekilde ilerleyen zamanlarda menü vasıtası ile kendiniz de değiştirebilirsiniz. Sayaç modülünün entegre edildiği sistemde, para miktarını da dilediğiniz zaman görebilirsiniz.

Öğrenci yurtları, misafirhaneler, öğretmen evleri, hastaneler, kamplar, saunalar ve tatil köylerinde kullandığınız, markası ne olursa olsun mevcut çamaşır makinelerinize uyarlanabilen sistemlerimizi satışa sunuyoruz.

SİSTEMİMİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİ ;

  • Sistemlerimiz metal jeton veya madeni para ile çalıştırılabilir.
  • 1 dakika ile 10 saat arası ayarlanabilir süre seçeneği mevcuttur.
  • Süre ayarlamalarını sipariş sonrası sizler için biz ayarlıyoruz.Sonrasında süre ayarını değiştirmek istediğinizde, menü tuşları yardımı ile sizler değiştirebilirsiniz.
  • Atılacak madeni para veya metal jeton adetinin ayarlamalarını sizin istediğiniz doğrultuda biz yapıyoruz.Adet değişimini sonrasında değiştirmek istediğinizde siz müşterilerimiz yine menü tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.
  • Sistemde bulunan sayaç modülü sayesinde atılan metal jeton veya madeni para miktarını görmeniz mümkün.Bu sayacı kimse silemez veya sıfırlayamaz.

ÜRÜN OLUŞTURAN PARÇALAR

  1. ÖZEL ÜRETİM METAL KABİN
  2. ZAMANLAYICI DEVRE
  3. PARA/JETON OKUYUCU
  4. PRİZ

SİPARİŞ SÜRECİ

Siparişiniz 2 gün imalat aşamasından geçer.Sonrasında 2 gün test süreci olarak belirlenmiş olup, 1 gün içinde adresinize dilediğiniz kargo firması ile teslim edilir.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

 

ÜRÜN GÖRSELLERİ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.