Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Bozuk Parayla Çalışan Makineler

Elektrikli veya elektronik bir çok makinayı ürettiğimiz elektronik zaman devresi ile bozuk parayla veya jetonla çalışır duruma getirmekteyiz.

Birden fazla alanda kullanılabilen ve her türlü ihtiyacınızı gidermeye yönelik tüm elektronik cihazlarınız, bozuk parayla çalışan makineler’den birine dönüştürülebilir. Playstationları bu sisteme dönüştürüp, personel ihtiyacı olamdan jeton ya da para ile çalışabilir hale getirebiliriz. Ya da internet cafenizdeki bilgisayarlarınızı da bozuk para ya da jeton ile çalışabilir hale getiriyoruz. Bu ikisiyle de sınırlı değil üstelik. Oto yıkamalar için oto süpürgesi ve köpük makinesi, özel yurtlar, oteller, polisevleri, apart evler, pansiyonlar gibi toplu kullanımın yaygın olduğu alanlarda da çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ütü ve su ısıtma cihazı gibi diğer tüm elektronik aletleriniz de bozuk parayla çalışan makineler kapsamına girebiliyor. Elinizde bulunan cihazlarınıza, firmamız tarafından bu sistem kolayca adapte edilebilmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Otomatın birlikte kullanıldığı makineler / makinelerin kullanım alanları ;

  • Çamaşır makinesi / Üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, öğretmen evleri, pansiyonlar, apartlar, oteller, misafirhaneler vb. gibi.
  • Çamaşır kurutma makinesi / Üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, öğretmen evleri, pansiyonlar, apartlar, oteller, misafirhaneler vb. gibi.
  • Bilgisayar / İnternet cafeler, otogarlar, lokantalar, tır parkları vb. gibi.
  • Playstation / Playstation cafeler, cafeler vb. gibi.
  • Oto süpürgesi / Oto yıkama firmaları, akaryakıt istasyonları, dinlenme tesisleri
  • Köpük makinesi / Oto yıkama firmaları, akaryakıt istasyonları
  • Su pompaları / İçecek suyu veya kullanım su tesisleri
  • Telefon şarj cihazları / Dinlenme tesisleri, cep telefon bayileri, cafeler ve diğer tesisler.
  • Ütü / Üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, öğretmen evleri, pansiyonlar, apartlar, oteller, misafirhaneler vb. gibi.
  • Su ısıtma cihazı / Üniversite yurtları, öğrenci evleri, polis evleri, özel yurtlar, öğretmen evleri, pansiyonlar, apartlar, oteller, misafirhaneler vb. gibi.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
300 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

ÜRÜN GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.