Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Çift Para Mekanizmalı Çamaşır Makinesi Otomatı

Marka ya da modeli farketmeksizin her türlü çamaşır makinenize uygulanabilen bir sistem olarak dikkat çekiyor. İsterseniz jeton, isterseniz de metal para ile çalışabilmektedir. 10 saate kadar tüm sürelerde ayarlamak sizin elinizdedir. Sipariş verdikten sonra profesyonel ekibimiz süre ayarlamalarını yaparak sizlere teslim etmekteler. Çift Para Mekanizmalı Çamaşır Makinesi Otomatı sayesinde toplu kullanım alanları olan, hastaneler, öğrenci yurtları, oteller, öğretmen evleri gibi alanlarda büyük kolaylık yaşayacaksınız. Sistemin kendisine entegre olarak gelen sayaç modülü ise silinemez ve sıfırlanamaz şekildedir. Çift Para Mekanizmalı Çamaşır Makinesi Otomatı içine atılan jeton ve metal paraları istediğiniz zaman görebilmeniz mümkündür. Özel üretim ahşap kabin tasarımı ile dikkat çeken ürünün süre ayarını, istediğiniz zaman kendiniz de değiştirebilirsiniz.

Öğrenci yurtları, misafirhaneler, öğretmen evleri, hastaneler, kamplar, saunalar ve tatil köylerinde kullandığınız, markası ne olursa olsun mevcut çamaşır makinelerinize uyarlanabilen sistemlerimizi satışa sunuyoruz.

SİSTEMİMİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİ ;
  • Sistemlerimiz metal jeton veya madeni para ile çalıştırılabilir.
  • 1 dakika ile 10 saat arası ayarlanabilir süre seçeneği mevcuttur.
  • Süre ayarlamalarını sipariş sonrası sizler için biz ayarlıyoruz.Sonrasında süre ayarını değiştirmek istediğinizde, menü tuşları yardımı ile sizler değiştirebilirsiniz.
  • Atılacak madeni para veya metal jeton adetinin ayarlamalarını sizin istediğiniz doğrultuda biz yapıyoruz.Adet değişimini sonrasında değiştirmek istediğinizde siz müşterilerimiz yine menü tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.
  • Sistemde bulunan sayaç modülü sayesinde atılan metal jeton veya madeni para miktarını görmeniz mümkün.Bu sayacı kimse silemez veya sıfırlayamaz.
ÜRÜN OLUŞTURAN PARÇALAR
  • ÖZEL ÜRETİM AHŞAP KABİN
  • ZAMANLAYICI DEVRE
  • PARA/JETON OKUYUCU
  • PRİZ
SİPARİŞ SÜRECİ

Siparişiniz 2 gün imalat aşamasından geçer.Sonrasında 2 gün test süreci olarak belirlenmiş olup, 1 gün içinde adresinize dilediğiniz kargo firması ile teslim edilir.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

ÜRÜN GÖRSELLERİ - RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.