Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Çoklu Jeton / Para Kanalı

Tüm dünyada coin selector adı ile bilinen, ülkemizde ise Çoklu Jeton / Para Kanalı ismini verdiğimiz sistem jeton ya da madeni paralar ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. 18mm ve 32mm arasındaki tüm madeni paraları ve jetonları kabul eden bir sistemde tasarlanmıştır. 1.2mm ile 3 mm arasındaki tüm madeni para ve jetonlarla çalışabilecek şekildedir. Bu cihaz sayesinde herhangi elektronik bir eşyayı madeni para ya da jetonla çalıştırmanız mümkün hale gelmektedir. Tabiki bu işlem tek başına yapılamayan bir işlemdir. Zamanlayıcı devre ile birlikte satın alındığında Çoklu Jeton / Para Kanalı sayesinde elektronik cihazlarınzın jeton ya da madeni para ile kullanımına uygun hale getirilmesi mümkün olabilmektedir. Toplanan jetonları ya da bozuk paraları üst üste dizen bir sistemle tasarlanan bu cihazın en büyük artısı çiftli sistemle, yani hem jeton hem de bozuk para ile birlikte çalışabilmesidir.

ÇOKLU JETON / PARA KANALI ÜRÜN FİYATLARI

  • 1 Adet : 60 $ + KDV
  • 20 Adet siparişte adet fiyatı : 55 $ + KDV
  • 50 Adet siparişte adet fiyatı : 50 $ + KDV

Bu jeton / para kanalımız bir çok madeni parayı toplar ve üst üste ekler.Para/jeton mekanizmamızdaki en büyük özellik hem para hemde jeton tanıtılabilmesidir.

Mekanizmayı daha iyi tanıyabilmeniz için bir video hazırladık ;

ÇOKLU JETON / PARA KANALI VİDEO

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

ÜRÜN GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Halit çakır dedi ki:

    Bende bir masaj koltuğu var bunu ticari yapmak istiyorum sizde para kanalını bulduk ama kim nasıl ne kadar ücretle tacak. Şimdide bu surunla karşı karşıyayım

  2. Ahmet dedi ki:

    Ben bunu arduino ile kontrol edebilirmiyim