Düz Metal Jeton

4.141

Düz metal jeton ürünümüzü oyun makineleri veya otomatlar için satılık olarak en uygun fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz.

Her birimizin lunaparklarda mutlaka gördüğü ve kullanma fırsatına eriştiği jetonlar, yaygınlaşarak hayatımızın her anında etkisini göstermeye başlamıştır. Oyun makinelerinde, internet kafelerdeki otomatik çalışan bilgisayar sistemlerinde, Playstation salonlarındaki yine otomatik çalışan Playstationlarda, avmlerdeki oyuncak, sakız gibi ürünlerin bulunduğu makinelerde ve daha birçok alanda jetonlar kullanılmaktadır. Kullanım alanlarının artmasıyla beraber jeton kullanımı da yaygınlaşmıştır. Uzun ömürlü ve kaliteli malzemeler kullılarak üretilen düz metal jeton, adresinize kadar gönderilmektedir. Her türlü cihazınıza uygun şekilde üretilen jetonlarımız 7.5 gram ağırlığında, 26.10 mm çapında ve 2.00 mm kalınlığındadır. Kesinlikle paslanmaz şekilde üretilen jetonlarımız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda nikel kaplama yapılarakta sizlere ulaştırılabilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

İLETİŞİME GEÇİNİZ.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ TALEP FORMU

    DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN..