Jeton / Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi

Çok fonksiyonlu bir çalışma prensibine sahip olan Jeton / Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi, 1 dakika ile 10 saate kadar süre ayarlama seçeneğine sahiptir. Bu süre ayarlamalarını, siz değerli müşterilerimiz için siparişten sonra profesyonel ekibimiz yapmaktadır. Daha sonraki aşamalarda ise süre ayarlarında değişiklik yapmak isterseniz menü tuşları vasıtası ile kolay bir şekilde kendiniz de yapabilirsiniz. Sistemin getirdiği en büyük artılardan biri de üzerinde yer alan sayaç modülüdür. Bu modül sayesinde cihazda biriken metal para ya da jetonların miktarını görebilirsiniz. Jeton / Para İle Çalışan Çamaşır Makinesi satın aldığınız takdirde, madeni para veya jeton kullanıma adetleri ile ilgili ayarlamaları biz yapmaktayız. Dilerseniz daha sonra kendiniz de bu ayarları menüden değiştirebilirsiniz.

[safir_mainheading title=”Otomatın Çalışma Şekli ” icon=”urun”]

[safir_list]

  • Atılacak madeni para veya metal jeton adetinin ayarlamalarını sizin istediğiniz doğrultuda biz yapıyoruz.Adet değişimini sonrasında değiştirmek istediğinizde siz müşterilerimiz yine menü tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.
  • Sistemde bulunan sayaç modülü sayesinde atılan metal jeton veya madeni para miktarını görmeniz mümkün.Bu sayacı kimse silemez veya sıfırlayamaz.
  • Sistemlerimiz metal jeton veya madeni para ile çalıştırılabilir.
  • 1 dakika ile 10 saat arası ayarlanabilir süre seçeneği mevcuttur.
  • Süre ayarlamalarını sipariş sonrası sizler için biz ayarlıyoruz.Sonrasında süre ayarını değiştirmek istediğinizde, menü tuşları yardımı ile sizler değiştirebilirsiniz.

[/safir_list]

[safir_mainheading title=”ÜRÜN OLUŞTURAN PARÇALAR” icon=”urun”]

[safir_list]

  • ÖZEL ÜRETİM METAL KABİN
  • ZAMANLAYICI DEVRE
  • PARA/JETON OKUYUCU
  • PRİZ

[/safir_list]

[safir_mainheading title=”SİPARİŞ SÜRECİ ” icon=”urun”]

Siparişiniz 2 gün imalat aşamasından geçer.Sonrasında 2 gün test süreci olarak belirlenmiş olup, 1 gün içinde adresinize dilediğiniz kargo firması ile teslim edilir.

[safir_mainheading title=”Ürün Hakkında Merak Edilenler” icon=”soru”]

[safir_faq question=”Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”İletişime Geçiniz.”]

[safir_faq question=”Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”Sürat Kargo”]

[safir_faq question=”Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !” answer=”2 Yıl Garantili”]

 

[safir_mainheading title=”ÜRÜN GÖRSELLERİ” icon=”foto”]