Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

Jetonlu Oto Yıkama Makinası

Gelişen teknoloji ile birlikte araç sayısı da ciddi artış göstermiştir. Çevrsesel faktörler ile birlikte, araçlarımızda kirlenmeler yaşanır. Bu da oto yıkama hizmeti ihtiyacını doğurur. Bu sistem ile mevcut oto yıkama makinanızı JS matik sayesinde, tam otomatik bir hale getiriyoruz. Oto yıkama makinanızı jetonlu oto yıkama makinası sistemi ile isterseniz jetonla, isterseniz de para ile çalışır bir sistem şekline getiriyoruz. 999 dakikaya kadar olan tüm sürelere ayarlanabilme imkanı vardır. Daha önceleri kullanışlı olmayan büyük makinalar ile gelen bu sistem, JS matik sayesinde kendi makinelerinizde de kullanılabilir hale gelmektedir. Artık pratik bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Resmi garantisi süresi 2 yıl olan sistemimiz, personel ihtiyacı gerektirmeden tam otomatik şekilde çalışır.

JETON ÜNİTESİ ÖZELLİKLERİ

  • Sistemi 1 saniye ile 999 dakika arası istediğiniz bir madeni para ile veya jeton ile çalıştırabilirsiniz.
  • Müşteriniz, sizin belirlediğiniz madeni parayı yine sizin belirlediğiniz süre için atar ve kendinize ait olan yıkama makinası çalışmaya başlar.Bu süre içerisinde elektrik kesilse dahi sistem süreyi saniyesine kadar belleğinde tutar ve elektriğin geri gelmesi halinde o süre kaldığı yerden devam etmesini sağlar.
  • İçinde kalan dakikayı kullanımı çok kolay olan menü tuşları yardımı ile sıfırlayabilirsiniz.
  • Sistemimiz içinde mevcut olan sayaç ile atılan para veya jeton adedini görebiliyorsunuz.
  • Daha önce bu sistemi koca koca makinalar olarak satıyorlardı.Biz bunu JS matik ile mevcut makinanızda kullanma imkanı sunuyoruz.”Garanti süresi 10 yıldır” gibi saçma vaadlerde bulunmuyoruz.
  • Sistemin resmi garanti süresi 2 yıldır.

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

ÜRÜN GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.