MAVİ
5.000 ₺
JETONLU OTO YIKAMA MAKİNASI OTOMATI

Gelişen teknoloji ile birlikte araç sayısı da ciddi artış göstermiştir. Çevrsesel faktörler ile birlikte, araçlarımızda kirlenmeler yaşanır. Bu da oto yıkama hizmeti ihtiyacını doğurur. Bu sistem ile mevcut oto yıkama makinanızı JS matik sayesinde, tam otomatik bir hale getiriyoruz. Oto yıkama makinanızı jetonlu oto yıkama makinası sistemi ile isterseniz jetonla, isterseniz de para ile çalışır bir sistem şekline getiriyoruz. 999 dakikaya kadar olan tüm sürelere ayarlanabilme imkanı vardır. Daha önceleri kullanışlı olmayan büyük makinalar ile gelen bu sistem, JS matik sayesinde kendi makinelerinizde de kullanılabilir hale gelmektedir. Artık pratik bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Resmi garantisi süresi 2 yıl olan sistemimiz, personel ihtiyacı gerektirmeden tam otomatik şekilde çalışır.

ÖZELLİKLERİ
  • Sistemi 1 saniye ile 999 dakika arası istediğiniz bir madeni para ile veya jeton ile çalıştırabilirsiniz.
  • Müşteriniz, sizin belirlediğiniz madeni parayı yine sizin belirlediğiniz süre için atar ve kendinize ait olan yıkama makinası çalışmaya başlar. Bu süre içerisinde elektrik kesilse dahi sistem süreyi saniyesine kadar belleğinde tutar ve elektriğin geri gelmesi halinde o süre kaldığı yerden devam etmesini sağlar.
  • İçinde kalan dakikayı kullanımı çok kolay olan menü tuşları yardımı ile sıfırlayabilirsiniz.
  • Sistemimiz içinde mevcut olan sayaç ile atılan para veya jeton sayısını görebiliyorsunuz
SİSTEMİ OLUŞTURAN PARÇALAR
  • v2 Zaman kontrol devresi
  • Özel üretim metal kutu ( 33 cm x 30 cm x 27 cm )
  • Birinci kalite jeton okuyucu mekanizma
  • Bağlantı kabloları ( İsteğinize göre kablo boyu seçeneği )
SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

Ürün fiyatı için iletişime geçiniz.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ FORMU