BEYAZ
15.000 ₺
JETONLU PC

Sistem her türlü metal para ile çalışabilir standarttadır. Bir kredinin ne kadar süre çalıştırmasını istediğinizi dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Standar ve gerekli olan ayarlamaları, cihaz satın aldıktan sonra sizler için biz profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız. Süre bittikten sonra klavye ve mouse kontrolü kapatılmış olur. Görüntü hala devam eder ancak klavye ve mouse işlevsiz hale getirilmiş olur. Para okuyucu mekanizması, zamanlayıcı devresi ve bunlara ek olarak özel üretimimiz olan ahşap masa ile birlikte sizlere ulaştırılmaktadır. Jetonlu PC ürünümüz sadece bizlerin ürettiği bilgisayarlara bağlanabilen bir sistem değildir. Elinizde veya internet cafenizde olan bilgisayarlarınıza da bu sistemi bağlamamız mümkündür.

ÖZELLİKLERİ
 • 1 TL, 50 Krs, 25 Krs veya jeton ile çalıştırılabilir.
 • Bu para veya jeton miktarına istediğiniz zamana ayarlanabiliyor.
 • Gerekli ilk ayarlamaları sizler için biz yapıyoruz.
 • İlerleyen zamanlarda sistemimizde bulunan menü tuşları ile jeton veya para adedini yükseltebilir zamanı düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ; ilk ayarlamada 1 TL 5 dakika yapıldığını varsayalım. Ancak siz bunu daha sonra 3 TL 12 ( 1 dakika – 999 dakika arası ayarlayabilirsiniz. ) dakika yapacaksınız. Menü tuşları ile menüden bu ayarı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yine sistem menümüzde bulunan bir diğer özellik ise JS CafeMatik’in içinde kalan süreyi 2 tuşla silebiliyorsunuz.
 • Elektrik kesintisi olduğu takdirde JS CafeMatik süreyi saniyesine kadar saklar ve elektrik tekrar geldiğinde süre kaldığı yerden devam eder.
 • Son olarak, komple masa almanıza gerek kalmadan sizlerin elinde olan mevcut bilgisayarlara sistemimizi bağlamanız da mümkündür.Metal veya ahşap kabinli olarak küçük kutularımız mevcuttur.
ÇALIŞMA ŞEKLİ
 • Süre bitiminde mouse ve klavyenin kontrolünü kapatır ( Görüntü devam eder )
 • Süre bitiminde monitörü kapatır. ( Kasa çalışmaya devam eder. )
 • Süre bitiminde bilgisayarı kapatır ( Elektriği direk kesmez. Windows 7 ve windows XP’lerde “Başlat-Bilgisayarı Kapat” , windows 10/11’de “Güç – Bilgisayarı Kapat” şeklinde kapatır. )
 • Sistem süre bitiminde mouse-klavye kontrolü kapanır ve bilgisayarı kapatır ve tekrar açar. Tavsiye ettiğimiz ayar budur.
SİSTEMİ OLUŞTURAN PARÇALAR
 • Özel üretim ahşap masa
 • Para okuyucu mekanizma ( Jeton kanalı )
 • Zamanlayıcı devre
SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

Ürün fiyatı için iletişime geçiniz.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ FORMU