300 ₺
LANGIRT KOLU

Langırt yedek parçası kırmızı adamlı kaleci 2`li, 3`lü, 4`lü, şapkalı ve şapkasız langırt kolu, mavi oyunculu kaleci, 2`li, 3`lü, 4`lü kolları uygun fiyatları ile firmamızda.

En popüler oyunlardan biri olan langırt, hemen hemen herkesin sevdiği bir oyundur. Firmamızda, ihtiyacınıza yönelik tüm langırt masası türlerini bulmanız mümkündür. Bunun yanında, satış sonrası için ekstra olarak langırt yan ürünlerini de satmaktayız. Langırt kolu ürünümüz, satın almış olduğunuz langırt masalarınızdaki kolların hasar görmesi durumunda, firmamızdan temin edebileceğiniz bir üründür. Kolların bir yere takılması, kırılması ya da farklı bir şekilde hasar görmesi halinde, firmamızdan langırt kolu satın alabilirsiniz. Langırt kolu boruları 18mm x 2mm çelik çekme olarak üretilmiştir. Aynı zamanda teleskobik olan bu ürün, rakip tarafa çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Langırt topu, langırt kolu gibi, langırt yan ürünlerini dilediğiniz zaman firmamızdan satın alabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ
  • Langırt kolları oyuncu boruları 18mm x 2 mm çelik çekmedir ve teleskobiktir rakip tarafa çıkmaz.
  • Kolların üzerindeki oyuncular presslidir.
KOL ÇEŞİTLERİ
  • Kırmızı şapkalı oyunculu kaleci
  • Kırmızı şapkalı oyunculu 2’li kol
  • Kırmızı şapkalı oyunculu 3’lü kol
  • Kırmızı şapkalı oyunculu 4’lü kol
  • Mavi şapkalı oyunculu kaleci
  • Mavi şapkalı oyunculu 2’li kol
  • Mavi şapkalı oyunculu 3’lü kol
  • Mavi şapkalı oyunculu 4’lü kol
SIKÇA SORULAN SORULAR
KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ FORMU