Metal Jeton

5.254
METAL JETON ÇEŞİTLERİ

Atari salonlarından hafızalarımıza kazınmış olan metal jetonlar, günümüzde ise çok farklı alanlarda kullanımımıza sunulmuştur. Gelişen teknoloji ve artan imkanlar neticesinde, her türlü elektronik cihazı ve otomatı jetonla kullanabilecek hale gelmiş bulunuyoruz. Firmamızda bulunan metal jeton ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için özel olarak çok farklı çeşitlerde tasarlanmıştır. 2+1 metal jeton, 2+2 metal jeton ve 3+3 kanallı metal jeton gibi, çok farklı prototiplerde metal jetonlarımız bulunmaktadır. Kullanım alanları çok çeşitlidir. Tüm oyun konsolları, bilgisayarlar, ütüler, çamaşır makineleri, tüm otomatlar, telefon şarj istasyonları ve bunun gibi onlarca farklı kullanım alanı vardır. Metal jeton ürünlerimizin kullanıldığı makineler, karmaşık ayarlamalara gerek duymadan pratik bir şekilde kullanılabilir.

JETON ÖLÇÜLERİ
  • AĞIRLIK : 6 GRAM
  • KALINLIK  2.00 MM
  • ÇAP : 24 MM
  • ÇAP : 25 MM
SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

İLETİŞİME GEÇİNİZ.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ TALEP FORMU

    DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN..