Size bir telefon kadar yakınız
0 212 596 96 19
Dil Seçin
tr

PARA VEYA JETON İLE ÇALIŞAN PLAYSTATİON KABİNLERİ

Jeton veya para ile çalışan playstation kabinleri, zaman devresi aracılığı ile bozuk para 1 TL veya jeton ile çalışmaktadır.Otomatımız uygun fiyatları ile firmamızda mevcuttur.

Firmamız sayesinde Playstation salonlarında modern makineler hizmet vermeye başlıyor. Herhangi bir personel ihtiyacına gerek duymadan bu sistem sayesinde para kazanmanız mümkün hale geliyor. İsterseniz madeni para, isterseniz de jeton ile çalışan Para Veya Jeton İle Çalışan Playstation Kabinleri sayesinde, büyük kolaylık yaşayacaksınız. Sistem sahte paraları ya da farklı metalleri algılar ve bunları iade eder. Ürünün içine atılan paralar kesinkikle değiştirilemez yapıdadır. Yani ürün ne kadar kazanmışsa onu net olarak görmeniz mümkündür. Elektrik kesintisi gibi durumlarda kalan süre hafızada tutularak, sistem çalışmaya elektriğin gelmesinden sonra tekrardan kaldığı yerden devam eder. Sistemi satın almanız durumunda, firmamız tarafından tüm ayarlamalar yapılıp adresinize gönderilecektir. Siz sadece ürünü çalıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

PARA VEYA JETON İLE ÇALIŞAN PLAYSTATİON KABİNLERİ

Playstation cafelerde artık yeni bir çağ başlattık ! Artık siz sadece oturacaksınız, sistemlerimiz sizlere kazandıracak.

SİSTEMİMİZİN ÇALIŞMA ŞEKLİ

 • Sistem jeton veya para ile çalışmaktadır.
 • Sizlerin talebine göre birinci kol için ayrı süre ikinci kol için ayrı bir süre açılabilme seçeneği mevcuttur.
 • İstediğiniz süre doğrultusunda bizler ilk ayarlamaları yapıp sistemi hazır şekilde yolluyoruz, size sadece ürünün fişini takmak kalıyor.
 • 1 adet TL veya 1 adet jeton karşılığında verilen süre başladığında yine sizin istediğiniz doğrultuda sistemde kolların kontrolu açılır veya TV otomatik olarak açılır.Süre bitiminde ise sistem kolların kontrolünü kapatır veya TV’yi kapatır.
 • Arka arkaya atılan para veya jeton miktarlarını toplar ve üst üste süre verir.
 • Elektrik kesintilerinde sistem içerisinde kalan süre otomatik olarak hafızaya alınır ve enerji tekrar geldiğinde süre hafızada kaldığı dakikadan itibren devam eder.
 • Sistem içerisinde mevcut olan diğer bir modül ise muhasebe modülü.Bu modülde atılan para veya jeton miktarları muhasebe modülünde toplanır, kesinlikle geriye saydırılamaz, sıfırlanmaz veya silinemez.
 • Sistem üzerinde bulunan para/jeton mekanizması birinci kalitedir.Bu nedenle sahte TL veya benzer jetonları kolaylıkla tanır ve iade bölümünden iade eder.

SİSTEMİ OLUŞTURAN PARÇALAR

 • METAL KABİN – AHŞAP KABİN – SEHPA ( Bu seçeneklerden birini seçebilirsiniz. )
 • ZAMANLAYICI DEVRE
 • BOZUK PARA VEYA JETON OKUYUCU MEKANİZMA

Ürün Hakkında Merak Edilenler

Ürün Fiyatı : Görmek İçin Tıklayınız !
İletişime Geçiniz.

Kargo Firması : Görmek İçin Tıklayınız !
Sürat Kargo

Garanti Süresi : Görmek İçin Tıklayınız !
2 Yıl Garantili

ÜRÜN GÖRSELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.