2+2 Metal Jeton

3.854

2 + 2 kanallı metal jeton ürünümüzü oyun makineleri veya otomatlar için satılık olarak en uygun fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz.

Tüm jeton tiplerini ürettiğimiz gibi 2+2 metal jeton ürününü de firmamız bünyesinde üretmekteyiz. Yaşça biraz büyük olan herkesin hayatında jetonların önemli bir yeri olmuştur. Lunaparklarda, eğlence merkezlerinde, otellerde, öğrenci yurtlarında ve diğer her türlü toplu kullanıma uygun alanlarda pratik cihazlar konulmaya başlanmıştır. Bu cihazların birçoğu da jeton vasıtası ile çalışır. Cihazınızın marka modeli farketmeksizin eğer 2+2 Metal Jeton destekliyorsa, firmamız aracılığı ile bu jetonlardan temin etmeniz oldukça kolaydır. İşletmenizde yer alan cihazlarınız için ürettiğimiz bu ürün, paslanmaz malzemeden meydana getirilmiştir. İsteğiniz doğrultusunda bakır oksit kaplama yapılabilmektedir. Yine sizlerin isteğine göre nikel kaplama da yapabilmekteyiz. 7.5 gram ağırlığı, 26.10 mm çapı ve 2.00 mm kalınlığı bulunan bu ürünü, sipariş verdiğiniz taktirde, evlerinize kadar anlaşmalı kargomuz ile yollamaktayız.

SIKÇA SORULAN SORULAR
ÜRÜN FİYATI NEDİR ?

200 – 499 Arası – Jeton Adet Fiyatı : 5,25 TL
500 – 999 Arası – Jeton Adet Fiyatı : 5,00 TL
1.000 – 4.999 Arası – Jeton Adet Fiyatı : 4,75 TL
5.000 – 9.999 Arası – Jeton Adet Fiyatı : 4,50 TL
10.000+ Jeton Adet Fiyatı : 4,25 TL
Fiyatlarımız KDV hariç fiyatlardır.

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUT MU ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÜRÜNLER BANA KAÇ GÜNDE ULAŞIR ?

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİYİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI NE GİBİ BİR DESTEK ALABİLİRİM ?

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

HANGİ GÜNLER VE SAATLER ARASINDA SİZE ULAŞABİLİRİM ?

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NEDİR ?

Ürünlerimizden elektronik sistemli olan ürün seçeneklerinde sadece ana kartlarımız 2 yıl garantilidir.

SİPARİŞ TALEP FORMU

    DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN..